за нас

Zetar индустрија е пластика вбризгување Вајарство компанија опремени со комплетна во куќата пластични инекција мувла одлуки, пластични производство на калапи и ЦПУ обработка способности.

Основана во 2005 година, а врз основа, токму тука во Шангај China.At 2017 година, ние сме наградени на "Кина висок квалитет на добавувачот" награда од Alibaba и добро познат како лидер во брза кривина, ниска цена во Кина пластични шприц, пластични инекција обработка и брзо Текара услуги.

 • 8547062b
 • 8547062b3
 • 589b2a831
 • 75fba5951

компанијата Видео

Zetar индустрија е пластика вбризгување Вајарство компанија опремени со комплетна во куќата пластични инекција мувла одлуки, пластични производство на калапи и ЦПУ обработка способности.

Основана во 2005 година, а врз основа, токму тука во Шангај China.At 2017 година, ние сме наградени на "Кина висок квалитет на добавувачот" награда од Alibaba и добро познат како лидер во брза кривина, ниска цена во Кина пластични шприц, пластични инекција обработка и брзо Текара услуги.

 

услуги

 • долга историја

  14 години искуство во маглата производ индустрија.

 • Висок квалитет

  Дизајн и производство на производи со висок квалитет со 10 R & D; инженери.

 • Брза испорака

  Побрза испорака на море или воздух или од Express. (DHL, UPS-от или Fedex)

 • Мали Ред Прифатливи

  Мали цел е прифатена, ние ги третираат секој ред и.

 • прекрасен тим

  Професионален тим за продажба да им понуди брз одговор и добра услуга.

 • OEM / ODM Прифатливи

  5 години OEM искуство за 50 клиенти од САД и Европа.

 • Обилната производи

  Редовни линии на производи за предмети Магла производ.

 • Вести Понудена

  Навремено индустрија вести за референца. Можете да ги проверите секоја недела.

WhatsApp Онлајн Chat!