Зошто Zetar

Добредојдовте во Шангај Zetar

шприц

Нашиот тим

Основана во 2005 година, а врз основа, токму тука во Шангај China.At 2017 година, ние сме наградени на "Кина висок квалитет на добавувачот" награда од Alibaba и добро познат како лидер во брза кривина, ниска цена во Кина пластични шприц, пластични инекција обработка и брзо Текара услуги.

    2016 Zetar пресели во 50.000 квадратни нога продавница што е околу 35 километри далеку од Шангај пристаниште и аеродром Пудонг. Сега Zetar има 6 високи инженери, сите имаат повеќе од 10 години искуство во пластични шприцоване индустрија. А половина од нив, исто така, може да се зборува на англиски јазик.

Нашата приказна

За повеќе од 13 години, ние сме служи за брзо пак пластични шприц и пластични калапи потребите на компании големи и мали - од Fortune 100 на иновативните почетни ups.We've применуваат нашата експертиза во широк спектар на индустрии, вклучувајќи и медицински уреди, автомобилската, здравствената заштита, електроника, материјал за пакување, градежен материјал, домаќинство, играчки, спортови на отворено опрема и повеќе. Без оглед на комплексноста на вашиот дизајн или количината на вашата нарачка


WhatsApp Онлајн Chat!