Кина Кревет бубачки Trap3 производители и добавувачи | Zetar

Кревет бубачки Trap3

Краток опис:


 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Тип на производ Plastcic Кревет бубачки стапица материјал ПП
  боја  Бела, црна или прилагодено Тип на штетници бубачка кревет
  Технологија моделирана со инјектирање функција Еко-пријателски, Приклучница, бебе безбедно
  пакување 3 слоеви силна картонска кутија димензија 6.7 * 6.0 * 1inch 

  спецификации

  Ова PT-16001 кревет бубачка стапица е елегантен, прва класа квалитет кревет бубачка детектор со широк спектар на бои.
  Текстура надворешноста ѕид им помага на креветот грешки лесно се искачи во стапица
  hightly полиран грешки внатрешни канал provents кревет од качување, или да избега
  без адитиви или во прав е потребно да се грешки стапица кревет, целосно ЕКО friendy и бебе безбедно

  На производот, повеќе слики: • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!