Rreth nesh

Zetar Industrisë është një kompani Plastic Injection Molding pajisur me të plotë në shtëpi plastike myk injeksion marrje, prodhimin e plastike derdhur dhe aftësive machining CNC.

E themeluar në vitin 2005, dhe në bazë të drejtë këtu në China.At Shanghai 2017, ne po shpërblehet në "China High Quality Furnizues" çmimin nga Alibaba dhe mirë i njohur si një udhëheqës në të shpejtë-ana e tij, me kosto të ulët China injeksion plastike derdhur, injeksion plastike përpunim mekanik dhe shërbime të shpejtë prototyping.

 • 8547062b
 • 8547062b3
 • 589b2a831
 • 75fba5951

Company Video

Zetar Industrisë është një kompani Plastic Injection Molding pajisur me të plotë në shtëpi plastike myk injeksion marrje, prodhimin e plastike derdhur dhe aftësive machining CNC.

E themeluar në vitin 2005, dhe në bazë të drejtë këtu në China.At Shanghai 2017, ne po shpërblehet në "China High Quality Furnizues" çmimin nga Alibaba dhe mirë i njohur si një udhëheqës në të shpejtë-ana e tij, me kosto të ulët China injeksion plastike derdhur, injeksion plastike përpunim mekanik dhe shërbime të shpejtë prototyping.

 

Sherbime

 • histori të gjatë

  14 vjet eksperiencë në industrinë e mjegull e produktit.

 • Cilesi e larte

  Projektimin dhe prodhimin e produkteve me cilësi të lartë me 10 R & D; inxhinierë.

 • Delivery Fast

  ofrimit të shpejtë nga deti apo nga ajri apo nga të shprehur. (DHL, UPS ose Fedex)

 • Rendit vogla të pranueshme

  qëllim të vogla është pranuar, ne e trajtojmë çdo mënyrë të mirë.

 • Ekipi Wonderful

  Profesional shitjes ekip për të ofruar përgjigje të shpejtë dhe shërbim të mirë.

 • OEM / ODM pranueshme

  5 vjet përvojë OEM për 50 klientët nga SHBA dhe Evropë.

 • Produkte të bollshme

  linjat e prodhimit të plotë për sendet e produktit Mist.

 • News Ofruara

  lajm industri në kohë për referencë. Ju mund të kontrolloni ato çdo javë.

WhatsApp Online Chat!