Kinë Bed Bug Trap3 prodhuesit dhe furnizuesit | Zetar

Bed Bug Trap3

Përshkrim i shkurtër:


 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Tipi i produktit Plastcic Bed Bug Trap material PP
  Ngjyrë  E bardhë, e zezë ose Custom Lloji Pest Bed Bug
  teknikë Pjesët injeksioni tipar Eco-Friendly, Stackable, Baby Safe
  paketim 3 shtresa kuti kartoni të fortë dimension 6.7 * 6.0 * 1inch 

  specifikimet

  Kjo PT-16001 bug krevat kurth është një elegante, së pari me cilësi të klasit të detektor bug krevat me gamë të gjerë të zgjedhje ngjyra.
  Textured mur jashtme ndihmon mete krevat lehtë ngjiten në kurth
  hightly lëmuar brendshme mete provents channel krevat nga ngjitje jashtë, ose ikin
  pa shtesa apo pluhur e nevojshme për të mete krevat kurth, krejtësisht ECO friendy dhe fëmijën të sigurt

  pictures Produkt Detail: • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!